Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ambasadorzy marki

Dr hab. Ewa Kłodzińska

Kierując się zasadą ufaj i sprawdzaj, jako naukowiec polecam inhalacje wodorowo-tlenowe za pomocą urządzenia polskiej marki Studio Aktywnego Wodoru LIFE. Bazując na badaniach naukowych potwierdzam obniżenie stresu oksydacyjnego komórek (przeprowadzone badania wykazały spadek stresu oksydacyjnego) oraz poprawę funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Redukcja stanów zapalnych w organizmie oraz niwelowanie wolnych rodników świadczą o skuteczności terapii wodorowej w walce z różnego rodzaju chorobami (w tym chorobami nowotworowymi).

Prof. n. med. Andrzej Frydrychowski

W dzisiejszych czasach niezbędne jest wspomaganie organizmu przez oddychanie wodorem cząsteczkowym. Jest to najlepszy sposób na redukcję nadmiaru wolnych rodników z organizmu. Pozytywne opinie użytkowników oraz liczne badania naukowe zachęcają do włączenia terapii wodorowej do codziennej rutyny zdrowotnej. Inhalacje wodorowo-tlenowe wykazują znaczący potencjał w poprawie jakości życia. W naszym gabinecie pracujemy na generatorach polskiej marki HOCELL. Z pełnym przekonaniem polecamy i zachęcamy do korzystania z usług firmy LIFE.

Dr hab. n. med. Mieczysław Pasowicz

Odzyskaj pełnię zdrowia dzięki inhalacjom wodorowo-tlenowym. Klinika długowieczności ze współpracą z firmą LIFE poleca inhalacje wodorowo-tlenowe z użyciem polskich generatorów marki HOCELL. Rozmiar cząsteczki wodoru molekularnego umożliwia działanie w organizmie na poziomie jądra komórkowego i mitochondrium. Biorąc pod uwagę antyoksydacyjne, przeciwzapalne oraz nawadniające właściwości wodoru możemy mówić o szybszej regeneracji organizmu i poprawie jego stanu.

pixel